زنان معتاد و اعتیاد به شیشه

پنجشنبه 16 آذر 1391 12:11 ق.ظنویسنده : مریم بهشتی

 
بر اساس این تحقیق، یک سوم تخت های روانپزشکی، هم اکنون توسط معتادان به مصرف شیشه اشغال شده است.
به گزارش خبرنگار اجتماعی شبکه خبری آتی نیوز، بر اساس یک تحقیق دانشگاهی که توسط یکی از مراکز وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام شده، زنان ایرانی به دلایلی چون کاهش وزن، افزایش اعتماد به نفس و جسور شدن، اقدام به مصرف شیشه می کنند.

اگرچه در اوایل استفاده از این ماده مخدر، اضطراب و استرس افراد کمی کاهش می یابد اما این نتیجه، کاذب بوده و پس از مدتی باعث به هم ریختن اعصاب و روان افراد استفاده کننده می شود.

همچنین مصرف شیشه روی پوست زنان تاثیر منفی گذاشته و به همین خاطر، روحیه آنها را به شدت متزلزل می کند.

بر اساس این تحقیق، یک سوم تخت های روانپزشکی، هم اکنون توسط معتادان به مصرف شیشه اشغال شده و میانگین مصرف این ماده خطرناک، در کشورمان به 25 سال رسیده است.

آخرین ویرایش: - -

 
یکشنبه 10 دی 1391 09:57 ق.ظ
شیشه و تریاک و ترامادول و بسیاری آسیب های اجتماعی امروز در جامعه ما جایگاه وسیعی را به خود اختصاص داده است . اما باید یک قدم برگردیم به عقب که گرایش به این آسیب های اجتماعی چرا ؟ قبول کنیم که مسئولان برنامه ریز کل مردمی ما در خواب غفلت هستند و غافل از این هستند که مسئولیت 70000000میلیون آدم در این جامعه به عهده آنهاست. و حال انها سرشان به کجا گرم است که مهمتر از آدم های جامعه خودشان شده است خدا بهتر می داند اما یک ضربالمثل قدیمی می گوید اگر چاهی بهر کسی می کنی اول خودت می افتی بعد کسی . این مصداق کل کارهای ....

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic