LAAM چیست ؟

پنجشنبه 26 مرداد 1391 12:25 ب.ظنویسنده : مریم بهشتی

 
LAAM

نزدیک به متادون، مصنوعی و ترکیب بطرف چپ alphacetylmethadol، یا LAAM (ORLMM ®)، مدت زمان طولانی تر هم عمل (از 48 تا 72 ساعت) نسبت به متادون، امکان کاهش در فرکانس استفاده است. در سال 1994، آن را به عنوان یک برنامه درمانی برای اعتیاد به مواد مخدر به تصویب رسید. متادون و LAAM هر دو دارای پتانسیل بالا سوء استفاده است. پذیرش آنها به عنوان دارو درمان مواد مخدر بر توانایی خود را به جایگزین برای هروئین، مدت زمان طولانی عمل، و حالت خود را از تجویز خوراکی منتج شده است.  


مپریدین

معرفی شده به عنوان ضد درد در 1930s، مپریدین اثر که مشابه هستند، ولی نه یکسان، به مورفین (مدت زمان کوتاه تر از عمل و کاهش اقدامات ضد سرفه و ضد اسهال). در حال حاضر از آن است که قبل از بیهوشی و تسکین متوسط ​​تا شدید درد، به خصوص در زنان و موقعیت های بعد از عمل استفاده می شود. مپریدین در قرص، شربت و فرم تزریقی تحت نام عمومی و با نام تجاری (Mepergan Demerol ®، ®، و غیره) برنامه آماده سازی II در دسترس است. آنالوگ چند مپریدین مخفیانه تولید شده است. در طول سنتز مخفی MPPP آنالوگ، نوروتوکسیک محصول (MPTP ها) تولید شده بود. تعدادی از افرادی که مصرف آماده سازی MPPP-MPTP را دچار سندرم پارکینسون غیر قابل برگشت مانند. بعدها معلوم شد که MPTP نورون ها همان کسانی که آسیب دیده در سندرم پارکینسون مانند را از بین می برد. بعدها معلوم شد در که MPTP از بین می برد و نورونهای همان کسانی که آسیب دیده در بیماری Parkinsons.


Meprobamate

Meprobamate به عنوان یک عامل ضد اضطراب در سال 1955 معرفی شد و تجویز می شود در درجه اول برای درمان اضطراب، تنش و اسپاسم های عضلانی همراه است. بیش از 50 تن سالانه در ایالات متحده تحت نام عمومی آن و نام تجاری مانند Miltown ® و Equanil ® توزیع شده است. شروع آن و مدت زمان عمل شبیه به باربیتورات ها اثر متوسط ​​هستند، با این حال دوزهای درمانی meprobamate، آرام بخشی و سمیت کمتر از باربیتورات ها تولید. استفاده بیش از حد میتواند به وابستگی جسمی و روانی منجر شود. Carisoprodol (سوما ®)، شل کننده عضلات اسکلتی، متابولیزه به meprobamate. این تبدیل ممکن است برای برخی از خواص مرتبط با carisoprodol و به احتمال زیاد منجر به سوء استفاده از آن را تشکیل می دهند.


Methcathinone

Methcathinone، در خیابان ها به عنوان شناخته شده "گربه" آنالوگ ساختاری متامفتامین و cathinone است،. مخفیانه ساخته شده است، methcathinone تقریبا به طور انحصاری در آب و بسیار پایدار شکل نمک هیدروکلراید قابل حل به فروش می رسد. این است که اغلب snorted، هر چند می توان آن را می شود به صورت شفاهی و با مخلوط کردن آن را با یک نوشیدنی گرفته شده یا رقیق شده در آب و تزریق به صورت داخل وریدی است. Methcathinone معادل پتانسیل سوء استفاده را به متامفتامین و تولید فعالیت شبه آمفتامینی است. این برنامه من از CSA در سال 1993 قرار داده شد.
آخرین ویرایش: پنجشنبه 26 مرداد 1391 05:47 ب.ظ

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic